Karşıyaka Silverline Servisi

Karşıyaka Silverline Servisi Univer Teknik olarak müşteri memnuniyetini merkeze alan, birçok şubeyi bünyesinde barındıran ve İzmir’in birçok ilçesinde uzun yıllardır müşterilerine hizmet sunan son derece profesyonel bir firmayız. Bunlardan birisi de Karşıyaka Silverline Servisi’dir. Ferre müşterilerine birçok alanda hizmet sunmakta ve yine Ferre kullanan müşteriler için işleri son derece hızlandırmaktayız. Karşıyaka Silverline Servisi’nin hizmet alanlarından aşağıda bahsedilecektir.

Silverline | Yetkili Servis

Karşıyaka Silverline Ocak Servisi

Ocak gibi ürünlerde Ferre kullanan müşterilerimize Karşıyaka Silverline Servisi olarak; kurulum, bakım ve onarım olmak üzeri üç alanda hizmet vermekteyiz. Bu üç alanı açıklamak gerekirse:

  • Ocak kurulumu

Ocak kurulumu yaparken kurulumun doğru yapılması ve yetkili personel tarafından gerçekleştirilmesi, bu sayede ürünün garanti süresinin başlatılması oldukça önemlidir.  Aksi takdirde ürünün hem garantisi başlamayacak, hem de ürün kurulumunda bazı sorunlar yaşanabilecektir. Bu gibi problemlerin giderilmesi için tüketiciler Silverline Ocak Servisinden profesyonel destek almalıdır.

  • Bakım

Ürünlerin kullanım ömrünün uzaması ve üründen alınan verimin artması için ürünlerin belli aralıklarla bakımları yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan ürünlerde deformasyon oluşması, ürünün hızlı eskimesi ve veriminin düşmesi mümkün olmaktadır. Bu gibi sorunları çözmek için tüketiciler İzmir ESTY Servisinden destek almalıdır.

  • Onarım

Bakımı yapılmayan, yanlış ve hor kullanılan ürünlerde zaman içerisinde onarılması gereken bazı problemler meydana gelebilmektedir. Tüm bu sorunların en aza indirgenmesi ve ürün ömrünün uzatılması için tüketiciler Karşıyaka Silverline Servisi onarım hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

İzmir Fırın Servisi

Fırınlar ankastre ürünlerin vazgeçilmez parçalarındandır. Gün içerisindeki çoğu gıda ürünün hazırlanmasında büyük rol üstlenen fırınlar bakımı ve onarımı takip edilmesi gereken, bu sayede kullanım ömrünün uzatılması mümkün olan ürünlerdendir. Tüketiciler fırın kurulumu, bakımı ve onarımını yaptırabilmek ve olası sorunları önlemek için Karşıyaka Silverline Fırın Servisi hizmeti alabilmektedir.

Davlumbaz Servisi

Ankastre ürünlerden birisi olan davlumbaz hem kötü kokuların emilimini sağlaması, hem de ankastre takımı tamamlaması açısından önem arz etmektedir. Davlumbazların etkili çalışması ve kullanım ömrünün uzaması için tüketiciler davlumbaz bakımı ve kurulumunu yetkili kişilere yaptırmalı, Davlumbaz Servisi hizmetlerinden faydalanmalıdır.

İzmir Bölge Servisleri