Silverline Servisi

İzmir Silverline Servisi hizmeti veren firmamız Silverline marka tüm Beyaz Eşya, Ankastre ve Elektronik ürünlerinizde tamir ve bakım hizmeti vermektedir.

Silverline Servisi; her geçen gün müşteri portföyünü arttırmaktadır. Sunduğumuz servis seçenekleri ve avantajlarımız ile beyaz eşya servisi sektöründe misyonlarımız doğrultusunda ilerlemeye devam ediyoruz.

Silverline Servisi

Küresel anlamda kalitesini kanıtlamış markalardan biri olan Silverline , gün geçtikçe daha fazla kullanıcıya hitap etmektedir. Silverline markasının sektörde bu kadar ayağına yer yapmasının başlıca sebeplerinden biri de ürünlerin kalitesi, verimliliği olduğu kadar satış sonrası hizmete verilen önemin oldukça fazla olmasıdır. Bu bağlamda müşteri memnuniyetini ön planda tutan dünya markası, kullanıcıların taktirini kazanmaktadır.

Silverline tarafından yetkilendirilmiş olan Silverline servisi, alanında uzman, teknolojik yeniliklere hakim profesyonel kadrosu ile Silverline kullanıcılarının her türlü sorununa en kısa sürede müdahale ederek, ürünlerin ortaya çıkarabileceği herhangi bir aksaklığı ortadan kaldırmaktadır. Randevulu sistem ile çalışan ekip, talep oluşturmanız halinde adresinize kadar gelerek, soruna yerinde müdahale etmektedir.

Silverline Servisi Hizmetleri

Silverline markalı ürünleriniz ile ilgili her türlü problemde en yakın çözüm ortağınız olan Silverline  servisi, fırın, ocak, davlumbaz gibi ankastre parçalarının montajı, de montajı, bakım ve onarım işlemlerini titizlikle yerine getirmektedir.

Silverline markalı ürünleriniz ile ilgili desteğe ihtiyacınız olduğunda Silverline tarafından yetkilendirilmiş teknik ekipten destek almak oldukça önemlidir. Aksi takdirde ürünleriniz verimliliği düşebilir, hatta ürünleriniz daha çok hasar alabilir. Çünkü Silverline , araştırma geliştirme çalışmalarına son derece önem veren bir kuruluş olarak teknolojik yeniliklere en kısa sürede adapte olarak ürünlerinde kullanmaktadır. Dolayısıyla son teknoloji ürünlerin teknik çalışmaları, mutlaka bu teknolojik yeniliğin eğitimini eksizsiz almış kişilerce yapılmalıdır.

http://izmirsilverlineservisi.com/

Silverline Servisi Fiyatları

Silverline markasının temel prensibi gereği, müşteri memnuniyetini maksimum, teknik servis fiyat tarifeleri minimum seviyelerde tutulmuştur. Ayrıca kuruluş, ilk montaj ve garanti kapsamına giren işlemler için herhangi bir hizmet bedeli talep edilmemektedir. Bunun dışında kalan her işlem için hizmet bedeli, ürüne ve ürünün sorununa bağlı olarak değişmektedir. Bazen yedek parça kullanımı gerekirken bazen teknisyenin teknik bilgisiyle sorun ortadan kaldırılmaktadır. Dolayısıyla net fiyattan bahsetmek mümkün değildir. Teknik servis fiyatlarıyla ilgili net fiyat bilgisi için Yetkili servisi ile iletişim kurabilir, ürününüze ait teknik servis hizmet bedeli hakkında net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Silverline izmir Servisi

Hizmet verdiğimiz ürün grupları;

  • ,,Ankastre Servisi
  • ,,Çamaşır Makinesi Servisi
  • ,,Buzdolabı Servisi
  • ,,Bulaşık Makinesi Servisi

Ankastre Servisi

Silverline şirketi olarak, ankastrelerinizin; bakımlarını ve onarımlarını çok iyi şekilde donatılan teknolojik ekipmanlarla sağlıyoruz. Cihazlarınızın kontrollerini sağlayan personellerimiz, size en iyi hizmetleri vermek adına canla başla çalışıyorlar.

Ankastre ürününüzde gerçekleşen sorunları giderebilecek güce personellerimiz sahiptir. Kullanıcı hataları nedeniyle oluşan sorunları da yetkili servisimizin kolaylıkla çözdüğünü söyleyebiliriz. Silverline Ankastre Servisi hizmetlerimizde tek onarım işlemleri yapmakla kalmayıp aynı zamanda montajlama işlemlerini de başarıyla yapabiliyoruz.

Silverline Servisi Ürünlerin kullanım ömrünün uzaması ve üründen alınan verimin çoğalması için ürünlerin belli aralıklarla bakımları yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan ürünlerde deformasyon oluşması, ürünün hızlı eskimesi ve veriminin düşmesi mümkün olmaktadır. Bu gibi problemleri çözmek için tüketiciler İzmir Silverline Servisinden destek almalıdır.